Hakkımızda

GÖK-KA KAĞITÇILIK

HAKKIMIZDA

1998 yılı itibariyle atık kağıtların toplanması, ayrılması, preslenip geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi üzerine faaliyetlerini sürdürmüş, 2007 yılından itibaren kendini geliştirerip, Esenyurt Şubesini açarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Tesis içerisinde işçilere ait yemekhane, banyo, mutfak, teknik personele ait bir oda, kantar odası, şirket müdürüne ait oda bulunmaktadır. Tesisimiz içerisinde hijyen koşulları sağlanmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde 10 personel Esenyurt'taki tesisimizde, 11 personel Zeytinburnu’ndaki tesisimizde olmak üzere 21 personel çalışmaktadır.

Tesiste çalışan personel için tişört, yelek yönetmelik gereği mavi seçilerek personele dağıtılmıştır. Personeller iş kıyafetleri haricinde kıyafet kullanmamaktadır.

Firmamıza ait 3 adet kamyon, 5 adet kamyonet,3 adet kanca vinçli kamyon, 5 adet kepçe bulunmaktadır. Tesisimizde Tehlikesiz Atıkları ayırmak için konveyörlü bir ayırma bandı bulunmaktadır. Atık kağıtların balyalanması için ise tesislerimizde basınç gücü 110 ton olan 2 adet otomatik hidrolik pres makinesi vardır.

TOP